ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (1ΟΣ ΓΥΡΟΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ 

ΣΒΑΡΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ «Ασυμβίβαστη Πορεία» του Νίκου Νταηλάκη
ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΘΗΝΑ «Δικαίωμα στην Πόλη» του Γιώργου Καμίνη
ΜΠΕΛΛΟΥ ΖΕΤΤΑ ΑΘΗΝΑ «Αθήνα Μπορείς» του ’ρη Σπηλιωτόπουλου
ΣΙΓΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΔΙΩΝΗ) – ΑΔΕΛΦΗ ΑΝΝΑΣ ΜΠΟΥΛΝΤΟΥΜΗ ΑΙΓΑΛΕΩ «Αιγάλεω, Νέα Εποχή» του Χρήστου Καρδαρά
ΜΕΛΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ- ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΗ  ΒΟΥΛΑ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ «Βάρη  Βούλα  Βουλιαγμένη πόλη για να ΖΕΙΣ» του Γρηγόρη Κωνσταντέλλου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ «Νέα Εποχή Βύρωνα» του Χρήστου Γώγου
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙ «Ενότητα για την Ανατροπή» του Σπύρου Παναγιώτου
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ «Ανοιχτοί ορίζοντες – Ανεξάρτητη πρωτοβουλία πολιτών» της Λυγνού Αθηνά
ΒΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ «Δυνατή Γλυφάδα» του Κώστα Κόκκορη
ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) ΔΑΦΝΗ-ΥΜΗΤΤΟΣ «Η Πόλη Μας Αξίζει» του Μιχάλη Σταυριανουδάκη
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ «Ηλίου-πόλις» του Χρήστου Κοκκοτίνη
ΤΣΑΠΡΑΖΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ «Αδέσμευτη Κίνηση Ενεργών Πολιτών» του Παντελή Βλασσόπουλου
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΛΙΟΝ «Δημοκρατική Συνεργασία» του Νίκου Ζενέτου
ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ «Όλα για την Καλλιθέα» της Βάσω Μαργαρίτη
ΤΑΛΙΑΚΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ (ΛΙΛΗ) ΚΑΛΛΙΘΕΑ «Η Καλλιθέα Μπροστά» του Θεόδωρου Ψαλιδόπουλου
ΠΑΤΡΙΝΟΥ – ΠΡΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ «Πολιτεία Αλληλεγγύης  Ανάπτυξης» του Χρήστου Σαλαλέ
ΤΡΕΧΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ «Αναγέννηση» του Ζαχαρία Ζούλη
ΦΛΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ «Λυκόβρυση  Πεύκη »

του Κωνστάντου Δημήτριου

ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΕΙΔΥΛΛΙΑΣ «Δημοτική Συνεργασία» του Αθανάσιου Πονωλιάσκου
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ  ΠΟΡΤΟ ΡΑΠΤΗ Υποψήφιος Δήμαρχος    «Δύναμη Ελπίδας»
ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ «Με την Κοινωνία Μπροστά» του Ανδρέα Παχατουρίδη
ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ «Με την Κοινωνία Μπροστά» του Ανδρέα Παχατουρίδη
ΤΖΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ «Πετρούπολη Μαζί» του Θεόδωρου Λάππα
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ «Λαϊκή Συσπείρωση» του Βαγγέλη Σίμου
ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΦΗΝΑ – ΠΙΚΕΡΜΙ Υποψήφιος Δήμαρχος

«Σύγχρονη Πολιτεία»

ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ «Δικαίωμα στη πόλη» του Γιώργου Καμίνη
ΣΚΙΑΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ «Αθήνα η πόλη της Ζωής μας» του Νικήτα Κακλαμάνη
ΣΥΡΟΣ ΚΟΣΚΟΒΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑ «Δικαίωμα στη πόλη» του Γιώργου Καμίνη
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ  ΑΡΑΠΗ ΣΟΦΙΑ ΑΧΑΡΝΑΙ «Αχαρναί ενεργοί πολίτες» του Γιάννη Κασσαβού
ΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ «Η Γλυφάδα μας» του Παπανικολάου Γεωργίου
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ «Αδέσμευτη Κίνηση Ενεργών Πολιτών» του Παντελή Βλασσόπουλου
ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Υποψήφιος Δήμαρχος «Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Ποιότητα Ζωής»
ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ «Ανεξάρτητη Δημοτική κίνηση Ποιότητα ζωής» του Κουτελάκη Γεώργιου
ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ «Μας ενώνει ο Πειραιάς» του Μιχαλολιάκου Βασίλη
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ «Πειραιάς  Νικητής» του Γιάννη Μώραλη
ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ «Πειραιάς  Νικητής» του Γιάννη Μώραλη
ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ «Πειραιάς  Νικητής» του Γιάννη Μώραλη
ΓΙΑΒΑΣΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ  ΨΥΧΙΚΟ «Συμμαχία πολιτών» του Ξυραδάκη Παντελή

Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Φιλοθέης

ΛΑΒΔΑ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΘΕΗ – ΨΥΧΙΚΟ «Συμμαχία πολιτών» του Ξυραδάκη Παντελή
ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Υποψήφιος Δήμαρχος

«Χαλάνδρι σε δράση, Δημοτική συμπολιτεία»

ΛΑΒΔΑ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΙΚΟ – ΦΙΛΟΘΕΗ «Συμμαχία πολιτών» του Παντελή Ξυραδάκη»

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ 

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΤΤΙΚΗ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ) «ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ  – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ
ΒΑΒΟΥΛΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ (ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ) «ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ» ΤΗΣ ΡΕΝΑ ΔΟΥΡΟΥ
ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΤΣΟΥ ’ΝΝΑ) «ΑΤΤΙΚΗ  ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΡΓΟ» ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΣΓΟΥΡΟΥ
ΚΑΒΑΘΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΤΣΟΥ ’ΝΝΑ) «ΑΤΤΙΚΗ  ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΡΓΟ» ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΣΓΟΥΡΟΥ
ΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ: ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) «ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ» ΤΗΣ ΡΕΝΑ ΔΟΥΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΙΡΑΣ) «ΑΤΤΙΚΗ- ΣΥΜΜΕΤΟΧΟΙ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟ» ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΪΚΑΛΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΕΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ Υποψήφια ευρωβουλευτής της ΝΔ
ΣΙΓΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΔΙΩΝΗ) – ΑΔΕΛΦΗ ΑΝΝΑΣ ΜΠΟΥΛΝΤΟΥΜΗ «Κοινωνία Αξιών  Ενότητα, Ανάπτυξη, Πολιτισμός» του Δ. Μπουραντά