ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (2ΟΣ ΓΥΡΟΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ

ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΘΗΝΑ «Δικαίωμα στην Πόλη» του Γιώργου Καμίνη
ΠΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΙΜΟΣ «Αγαπώ τον ’λιμο» του Κονδύλη Ανδρέα
ΜΕΛΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ- ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΗ  ΒΟΥΛΑ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ «Βάρη  Βούλα  Βουλιαγμένη πόλη για να ΖΕΙΣ» του Γρηγόρη Κωνσταντέλλου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ «Νέα Εποχή Βύρωνα» του Χρήστου Γώγου
ΒΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ «Δυνατή Γλυφάδα» του Κώστα Κόκκορη
ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) ΔΑΦΝΗ-ΥΜΗΤΤΟΣ «Η Πόλη Μας Αξίζει» του Μιχάλη Σταυριανουδάκη
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ «Ηλίου-πόλις» του Χρήστου Κοκκοτίνη
ΤΣΑΠΡΑΖΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ «Αδέσμευτη Κίνηση Ενεργών Πολιτών» του Παντελή Βλασσόπουλου
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΛΙΟΝ «Δημοκρατική Συνεργασία» του Νίκου Ζενέτου
ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ «Όλα για την Καλλιθέα» της Βάσω Μαργαρίτη
ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ «Με την Κοινωνία Μπροστά» του Ανδρέα Παχατουρίδη
ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ «Με την Κοινωνία Μπροστά» του Ανδρέα Παχατουρίδη
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ «Λαϊκή Συσπείρωση» του Βαγγέλη Σίμου
ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΦΗΝΑ – ΠΙΚΕΡΜΙ «Σύγχρονη Πολιτεία»

ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ «Δικαίωμα στη πόλη» του Γιώργου Καμίνη
ΣΥΡΟΣ ΚΟΣΚΟΒΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑ «Δικαίωμα στη πόλη» του Γιώργου Καμίνη
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ – ΑΡΑΠΗ ΣΟΦΙΑ ΑΧΑΡΝΑΙ «Αχαρναί ενεργοί πολίτες» του Γιάννη Κασσαβού
ΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ «Η Γλυφάδα μας» του Παπανικολάου Γεώργιου
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ «Αδέσμευτη Κίνηση Ενεργών Πολιτών» του Παντελή Βλασσόπουλου
ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Υποψήφιος Δήμαρχος

«Ανεξάρτητη Δημοτική κίνηση Ποιότητα ζωής»

ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ «Ανεξάρτητη Δημοτική κίνηση Ποιότητα ζωής» του Κουτελάκη Γεώργιου
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ «Πειραιάς – Νικητής» του Γιάννη Μώραλη
ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ «Πειραιάς – Νικητής» του Γιάννη Μώραλη
ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ «Πειραιάς – Νικητής» του Γιάννη Μώραλη
ΓΙΑΒΑΣΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ  ΨΥΧΙΚΟ «Συμμαχία πολιτών» του Ξυραδάκη Παντελή

Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Φιλοθέης

ΛΑΒΔΑ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΘΕΗ  ΨΥΧΙΚΟ «Συμμαχία πολιτών» του Παντελή Ξυραδάκη»
ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Υποψήφιος Δήμαρχος

«Χαλάνδρι σε δράση, Δημοτική συμπολιτεία»

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ

ΒΑΒΟΥΛΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ (ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ) «ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ» ΤΗΣ ΡΕΝΑ ΔΟΥΡΟΥ
ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΤΣΟΥ ’ΝΝΑ) «ΑΤΤΙΚΗ  ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΡΓΟ» ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΣΓΟΥΡΟΥ
ΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ: ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) «ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ» ΤΗΣ ΡΕΝΑ ΔΟΥΡΟΥ

ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ 

ΚΑΒΑΘΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΤΣΟΥ AΝΝΑ) «ΑΤΤΙΚΗ  ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΡΓΟ» ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΣΓΟΥΡΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΕΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ   ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ Υποψήφια ευρωβουλευτής της ΝΔ
ΣΙΓΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΔΙΩΝΗ) – ΑΔΕΛΦΗ ΑΝΝΑΣ ΜΠΟΥΛΝΤΟΥΜΗ   «Κοινωνία Αξιών  Ενότητα, Ανάπτυξη, Πολιτισμός» του Δ. Μπουραντά
ΣΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΓΕΦΥΡΕΣ «Δράση-Δημιουργία, Ξανά!»