Υποψήφιοι Ιδιοκτήτες ΚΞΓ σε Αρχαιρεσίες  Επαγγελματικών Επιμελητηρίων Αθηνών – Πειραιώς

Εκλογές Επιμελητηρίων –  Υποψήφιοι Ιδιοκτήτες Κ.Ξ.Γ. σε Αρχαιρεσίες  Επαγγελματικών Επιμελητηρίων Αθηνών – Πειραιώς

Δυναμική η συμμετοχή του Συνδέσμου μας στις εκλογές των Επαγγελματικών Επιμελητηρίων Αθηνών και Πειραιώς. Ευχόμαστε καλή επιτυχία στον αγώνα των συναδέλφων και του Συνδέσμου μας.
Αναλυτικότερα, έχουν υποβάλει υποψηφιότητα ως σύμβουλοι οι εξής (αλφαβητικά):

Για το Επιμελητήριο Αθηνών

ΕΝΩΣΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ
Ζηκόπουλος Γεώργιος, επικεφαλής

Τμήμα Επαγγελματιών

1. Αγγελόπουλος Ιωάννης
2. Αγγελοπούλου Λαμπρινή
3. Αδαμόπουλος Νεκτάριος
4. Αλαμάνος Μιχαήλ
5. Αλεξανδρίδης Αντώνιος
6. Αποστολάκη Χρυσούλα
7. Αρχατζηκάκη Ειρήνη
8. Βασάλος Ιωάννης
9. Βασιλάκη Αναστασία
10. Βερουδάκης Γεώργιος
11. Βυθούλκα Σπυριδούλα
12. Γεωργοπούλου Άννα-Αγγελική
13. Γεωργουλέα Καίτη
14. Γιαννακοπούλου Παναγιώτα
15. Γιαχαλή Μαρία
16. Δασκαλοπούλου Πανάγια
17. Δερμετζοπούλου-Μπέλλου Μαρία
18. Δραμισιώτη Ζαχαρούλα
19. Ζαζάνη Ντανιέλ
20. Θεοχάρη Ευσταθία
21. Καραμήτσου Δήμητρα
22. Καραπάνου Φρειδερίκη
23. Κλάδη-Κοκκίνου Μαρία
24. Κόλλινς Τζέην
25. Κοντόπουλος Ηλίας
26. Κρητικού Χαρίκλεια
27. Μακρή-Κατσαντώνη Λυγερή
28. Μανταγά Αγγελική
29. Μανταγά Κωστούλα
30. Μαρίνος Σάββας
31. Μαρκοπούλου Παναγιώτα
32. Μάρκου Μαγδαληνή
33. Μασσαράς Δημήτριος
34. Ματάκος Ιωάννης
35. Ματάκος Δημήτριος
36. Μουρίκης Ηλίας
37. Μποτώνης Διονύσιος
38. Μωραϊτη Διονυσία
39. Νικαλέξη Μαρία
40. Νταλάκα Ελένη
41. Ντινόπουλος Ανδρέας
42. Πανουσόπουλος Ιωάννης
43. Παπαβαρσάμης Βασίλειος-Αλέξανδρος
44. Παπαβαρσάμης Γεώργιος
45. Πηλιχού Βασιλική
46. Πισιμίση Ματούλα
47. Πολιτόπουλος Ευάγγελος
48. Ρετουνιώτη Παρασκευή
49. Σιγάλα Αντωνία
50. Σκανδαμη-Ντανάση Ελένη
51. Σκοκέα-Καλδή Στέλλα
52. Σούγλα Σταυρούλα
53. Σούτσος Κίμων
54. Ταλαβερίδης Μελέτιος
55. Τζεπαπαδάκης Ευάγγελος
56. Τρυγούτη Ζηνοβία
57. Τσατσάμης Δημήτριος
58. Τσέτση-Πρινιωτάκη Βασιλική
59. Φαρμάκης Δημήτριος
60. Φουρλεμάδη Παγώνα
61. Φουρλεμάδη Γεωργία
62. Φρέι Τζανέτα
63. Χαζίρογλου Μάριος
64. Χαρτοφύλακα Φούλα
65. Χρυσός Αθανάσιος
66. Χρυσοχοϊδης Μιχαήλ

Τμήμα Υπηρεσιών
67. Αναγνωστόπουλος Αθανάσιος

Για το Επιμελητήριο Πειραιώς

ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
1. Γεωργάτος Αγησίλαος
2. Γιαννιού Λίλιαν
3. Ελευθεράκη Κωνσταντίνα
4. Ζαχαρίου Ειρήνη
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
1. Κατεβάτης Σπύρος
2. Κυβέλου Ευαγγελία
3. Χονδράκη Αναστασία